Výsledky športov

Karate

KATA muži

1.miesto
Julián Enrik Smoliga
Univerzita Komenského v Bratislave
2.miesto
Bc. Dávid Csiba
Univerzita Komenského v Bratislave
3.miesto
Juraj Jaško
Prešovská univerzita v Prešove
4.miesto


5.miesto


6.miesto


KATA ženy

1.miesto
Jana Vaňušaniková
Ekonomická univerzita v Bratislave
2.miesto
Patrícia Bahledová
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
3.miesto
Michaela Čukanová
Stredná škola
3.miesto
Nikoleta Merašická
Ekonomická univerzita v Bratislave
5.miesto
Tereza Takáčová
Stredná škola
5.miesto
Tamara Szomolányiová
Slovenská technická univerzita v Bratislave

KUMITE do 60 kg muži

1.miesto
Adam Bugoš
Stredná škola
2.miesto
Tomáš Slavkov
Technická univerzita vo Zvolene
3.miesto


4.miesto


5.miesto


6.miesto


KUMITE do 67 kg muži

1.miesto
Dominik Imrich
Ekonomická univerzita v Bratislave
2.miesto
Matej Homola
Paneurópska vysoká škola
3.miesto
Michal Slavkov
Technická univerzita vo Zvolene
4.miesto


5.miesto


6.miesto


KUMITE do 75 kg muži

1.miesto
David Podsklan
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
2.miesto
Marek Šimun
Stredná škola
3.miesto
Jakub Štetina
Univerzita Komenského v Bratislave
3.miesto
Miroslav Malinovský
Univerzita Komenského v Bratislave
5.miesto
Marek Havrila
Prešovská univerzita v Prešove
6.miesto
Štefan Paločko
Prešovská univerzita v Prešove

KUMITE do 84 kg muži

1.miesto
Julián Enrik Smoliga
Univerzita Komenského v Bratislave
2.miesto
Maroš Janovčík
Stredná škola
3.miesto
Marko Baran
Prešovská univerzita v Prešove
3.miesto
Patrik Divilek
Stredná škola
5.miesto
Timotej Ratulovský
Prešovská univerzita v Prešove
6.miesto


KUMITE nad 84 kg muži

1.miesto
Tomáš Kósa
Univerzita Komenského v Bratislave
2.miesto
Michal Turčaník ml.
Stredná škola
3.miesto
Matúš Stúpala
Trnavská univerzita v Trnave
3.miesto
Erik Bistiak
Prešovská univerzita v Prešove
5.miesto
Damian Drajna
Univerzita Komenského v Bratislave
5.miesto
Juraj Jaško
Prešovská univerzita v Prešove

KUMITE do 50 kg ženy

1.miesto
Dominika Veisová
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
2.miesto
Kristína Šimčíková
Stredná škola
3.miesto
Karin Ondrejčáková
Prešovská univerzita v Prešove
3.miesto
Tereza Spálová
Univerzita Komenského v Bratislave
5.miesto


6.miesto


KUMITE do 55 kg ženy

1.miesto
Natália Vargová
Univerzita Komenského v Bratislave
2.miesto
Hana Kuklová
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
3.miesto
Katarína Vanková
Prešovská univerzita v Prešove
4.miesto


5.miesto


6.miesto


KUMITE do 68 kg ženy

1.miesto


2.miesto


3.miesto


4.miesto


5.miesto


6.miesto


KUMITE nad 68 kg ženy

1.miesto
Sára Krivdová
Stredná škola
2.miesto
Zita Bakayová
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
3.miesto
Krátka Veronika
Stredná škola
3.miesto
Lea Štirbanová
Prešovská univerzita v Prešove
5.miesto


6.miesto